Om het voor iedereen goed mogelijk te maken om naar de kerk te komen, is er een heel aantal voorzieningen in en rond de diensten. Zo is er in de kerk een geluidsinstallatie en een ringleiding aanwezig.

Voor wie niet zelfstandig naar de kerk kan komen, kan autovervoer geregeld worden. U wordt dan thuis opgehaald en na de kerkdienst weer thuisgebracht.

 

Als u niet naar de kerk kunt komen kunt u de dienst beluisteren via het Internet. Ga naar de kerkomroep pagina van de Dorpskerk door op deze link te klikken.Als er een kerkdienst is zal er de melding staan: “klik hier om mee te luisteren”

Heeft u moeite om een computer te bedienen dan kunt u een luisterset aanvragen. Deze is aan te vragen via de predikant, de ouderling, de bezoeker of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..