Rock Solid: Snel, interessant en actief. Met steeds een ander thema word je elke keer verrast met fantastische spelen, discussie, de preek van de week en de uitsmijter. Rock Solid is de ideale mix van gekke fun met extra inhoud! Mis dit niet en kom met je vrienden en vriendinnen naar Het Geinlicht bij de Dorpskerk. Komend seizoen hebben we weer nieuwe programma’s met nieuwe spellen, nieuwe verhalen, nieuwe uitdagingen en nieuwe uitsmijters. We hopen jullie allemaal weer te zien. Vanaf groep 8, vrijdagavond starten we om 19.27 op de zolder van het geinlicht. Neem vooral vrienden en vriendinnen mee!

 De komende data zijn:

2019

15 februari, de Rock Solid kerk
15 maart, Handen uit je mouwen
 5 april, Swalliedieballie
17 mei, sleepover

Tijdstip:19.27 – 21.03 uur; hierna kun je nog een half uurtje nababbelen met fris en chips. CU @ Rock Solid.

Als je vragen hebt: Remko of Wytze: 06-41390096 of Josien: 06-31040183; opgeven bij Josien voor de RS app groep: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.